• Świetlica szkolna

CZYNNA

OD GODZINY 7.00 DO ROZPOCZĘCIA LEKCJI;

PO LEKCJACH DO GODZINY 17.30.

Mieści się w siedmiu salach wyposażonych w pomoce dydaktyczne, plastyczne, gry i zabawki. Do dyspozycji dzieci mamy także: 4 komputery z drukarkami. Zakupiono programy komputerowe: „Porusz umysł”- wspomagający rozwój psychoruchowy dziecka oraz „Ortofrajda”- ułatwiający naukę ortografii.

W ramach pracy świetlicy odbywają się zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli świetlicy, takie jak:

• zajęcia plastyczne, origami
          • czytelnicze
          • muzyczne
          • ruchowe
          • taneczne
          • komputerowe
          • teatralne, drama
          • rekreacja na powietrzu
          • pomoc w przygotowywaniu prac domowych/ w klasach I od drugiego semestru.

Zajęcia odpłatne dla zainteresowanych:  robotyka, taniec nowoczesny, trening twórczego myślenia, judo, język angielski – Szkoła Językowa „OLTON”.

Dzieci z klas 1-3 po zajęciach lekcyjnych pozostają w swoich salach pod opieką nauczycieli świetlicy.

Zapisy do świetlicy na kolejny rok szkolny prowadzimy w czerwcu.
          Proponowana wpłata na potrzeby dzieci w świetlicy – 20 zł miesięcznie.
          Liczymy na  współpracę z Rodzicami i mamy nadzieję, iż wspólne działania wspierać będą wszechstronny rozwój naszych podopiecznych

W nagłych przypadkach (zwolnienia, upoważnienia) prosimy, aby Rodzice wysyłali informacje na adres mailowy świetlicy: swietlica.sp33@eduwarszawa.pl (a nie szkoły!), po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym nauczyciela.

DO POBRANIA

Wniosek_zapisu_dziecka_do_swietlicy.doc