• Klasy IV - VIII

rok szkolny 2019/2020

Lekcja o mitologii greckiej w komnatach Pałacu w Wilanowie

We wtorek, 29 października, klasy 5a i 5d wraz z wychowawcami wybrały się na warsztaty Mitologiczny kod Wilanowa do rezydencji króla Jana III Sobieskiego. W czasie zajęć uczniowie wraz z przewodnikami szukali motywów mitologicznych w rzeźbach oraz na obrazach i freskach wilanowskiego pałacu. Zajęcia były dobrą okazją do powtórzenia i poszerzenia wiedzy na temat wierzeń starożytnych Greków i Rzymian.

Niespodzianka, klasa 7b

Nikola, Hania i Zosia przygotowały klasie 7b miła niespodziankę... wielki plakat ze zjęciami każdego ucznia i krótkim, rymowanym wierszykiem o wszystkich z osobna. Poza tym, teatralna prezentacja ich dzieła zachwyciła nas do głębi:-) Dziękujemy... plakat obramujemy i powiesimy w naszej sali!

Wycieczka na lotnisko, klasa 7b

7b odwiedziła lotnisko Chopina. Z powodzeniem przeszliśmy kontrolę bezpieczeństwa, wsiedliśmy do olbrzymich maszyn odśnieżających płytę lotniskowa, widzieliśmy Panterę (nowoczesny wóz strażacki) oraz zaprzyjaźniliśmy się z sokołami, które odstraszają ptaki. Wycieczka pełna wrażeń!

Nocowanie w szkole, klasa 7b

7b noc z 16 na 17 lutego spędziła w szkole. Graliśmy w karty, planszówki, oglądaliśmy filmy, jedliśmy pizzę, graliśmy w siatkę... Super zabawa

INNOWACYJNE PROGRAMY WYCHOWAWCZE

PROWADZONE PRZE TRENERKI ZE STOWARZYSZENIA QZmianom

8 grudnia 2017 r. w klasie 7B odbyły się ostatnie warsztaty z kilkunastogodzinnej serii.

Ćwiczyliśmy współpracę budując fantastyczne plastikowe budowle.