• Rada Rodziców

Klika słów o Radzie Rodziców

Radę Rodziców tworzą rodzice z pasją, którzy chcą mieć wpływ, na to co dzieje się w szkole, mają głowy pełne pomysłów, zapał do pracy i chwilę czasu, aby się zaangażować.

Naszym celem jest integracja całej społeczności szkolnej w celu stworzenia jak najbardziej optymalnych warunków umożliwiających harmonijny rozwój intelektualny i osobowy wszystkich dzieci, biorąc pod uwagę ich różnorodne potrzeby i zainteresowania.

Skład Prezydium Rady Rodziców:

Prezydium w roku szkolnym 2021/2022:

Przewodniczący – Dariusz Jakuboze

Zastępca Przewodniczącego – Paulina Szostek

Sekretarz – Marta Michałowska

Skarbnik – Marzena Warecka

Kontakt z Radą Rodziców

Każdy z Rodziców może skontaktować się z Radą Rodziców we wszelkich sprawach, jakie uważa za istotne w życiu Szkoły. Kontakt ten odbywa się za pośrednictwem rodzica wybranego jako delegat do Rady Rodziców z danej klasy.

Harmonogram posiedzeń Rady

Zgodnie z uchwalonym harmonogramem posiedzeń, posiedzenia Rady Rodziców w roku szkolnym 2021/2022 odbywały się będą o godzinie 18:00 w następujących dniach:

W roku 2021 w dniach: 14 września, 30 września, 25 października, 24 listopada

W roku 2022 w dniach: 25 stycznia, 24 marca 2022 r., 16 maja.

Wpłaty na Radę Rodziców

Zgodnie z uchwałą Rady Rodziców sugerowana wysokość składem w roku szkolnym 2021-2022 wynosi:

1. Na fundusz Rady Rodziców – 150 zł rocznie (na każde dziecko w szkole)
          2. Na fundusz świetlicowy – 100 zł rocznie (na każde dziecko chodzące do świetlicy)

Podobnie jak w poprzednich latach składki zbierane są za pośrednictwem skarbników klasowych, co oznacza że rodzice danej klasy wpłacają środki do skarbnika klasowego, a ten przekazuje na dedykowane w tym celu konto rady rodziców.

Wpłaty powinny zostać dokonane jednorazowo do 31 października lub w dwóch częściach – odpowiednio do 31 października i 31 stycznia.

Dzięki składkom Rodziców jesteśmy w stanie skutecznie wspierać uczniów i szkołę. Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę!

Informacja dla Skarbników:

Tak jak w latach ubiegłych wpłaty należy dokonać na rachunek Rady o numerze
          79 1020 1169 0000 8702 0204 8411

z opisem (klasa) (kwota na Radę) RR (kwota na Świetlicę) FŚ (np.: „1c 1000 RR 500 FS”)

Dokumenty Rady Rodziców

Regulamin Rady Rodziców pobierz.pdf