• Sukcesy pozaszkolne

rok szkolny 2020/2021

Sukces Janka, klasa 4a

Chcielibyśmy pochwalić się sukcesem naszego ucznia z klasy 4a, Janka Kozerskiego, który wraz ze swoim kolegą Michałem w barwach KS Metro Warszawa zdobył Mistrzostwo Mazowsza w mini-siatkówce. O trofeum walczyło 65 zespołów w kategorii siatkarskich „dwójek”. Chłopcy jako mistrzowie województwa mazowieckiego wystartują w dniach 26-29 sierpnia w finale Mistrzostw Polski, gdzie powalczą o mistrzostwo kraju.

rok szkolny 2019/2020

Konkurs Ambasady Meksyku w Polsce

Ambasada Meksyku w Polsce ogłosiła wyniki konkursu na polsko-meksykańską kartkę świąteczną. Kartka wykonana przez ucznia naszej szkoły, Pawła Cymermana z klasy 6d jest oficjalną kartką Ambasady na ten rok! Gratulacje!

Sukces Lili i Mikołaja, klasa 3a

Lili zajęła 3 miejsce w zawodach Amatorskiej Ligi Slalomowej w Warszawie   oraz  2 i 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Freestyle Slalooom.

Mikołaj brał udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich o ,,Wielkopolski  Bat''

Gratulujemy !!!

Sukces Sary, klasa 3a

Nasza koleżanka, Sara, zajęła drugie miejsce

w XII Mokotowskim Konkursie Matematycznym

„W labiryntach matematyki”.

Gratulujemy sukcesu!

Sukces Poli, klasa 3a

Nasza koleżanka, Pola, brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca. Zdobyła medal.

Gratulujemy!

rok szkolny 2017/2018

Sukces Jerzyka, klasa 2a

Nasz kolega, Jerzyk, zajął trzecie miejsce w Turnieju Judo.

Zaprezentował nam swoje sportowe trofea.